riešenia
POKLADNIČNÉ SYSTÉMY
Jednoduchý cenovo dostupný pokladničný systém prispôsobiteľný potrebám zákazníkov, vhodný pre veľké siete predajní i malé prevádzky. Možnosť rôznych platobných spôsobov, systém kompatibilný s Windows a Linux, podpora kartových systémov, integrovaná široká škála periférií. Rýchla a jednoduchá servisná podpora prostredníctvom diaľkovej správy.
ELEKTRONICKÉ CENOVKY
Systém elektronických regálových štítkov predstavuje riešenie, ktoré umožňuje elektronicky meniť informácie zobrazené pri predávaných produktoch. Hlavným cieľom je nahradiť súčasný systém papierových štítkov, ktorý je veľmi pomalý a problematický. Riešenie, ktoré ponúka ZBD je systém elektronických regálových štítkov, ktorý bol navrhnutý vo flexibilnom formáte, čo umožňuje meniť rôzne druhy informácií (cena, informácie o produkte, akcie, skladové informácie, umiestnenie telefónu v rámci obchodu) cez sieť v rámci niekoľkých minút. Zmena môže byť vykonávaná centrálne alebo lokálne v rámci obchodu, závisí to od užívateľských práv a štruktúry.
INTELIGENTNÝ SYSTÉM NA MONITOROVANIE POKLADNIČNÝCH SYSTÉMOV
PoSeidon Control System je kontrolingový systém, ktorý zobrazuje informácie pokladničných blokov pomocou obrazov nasnímaných kamerou pre sledovanie pokladní. Fyzický pohyb tovaru je takto okamžite porovnateľný s údajmi pokladne. Slúži na analýzu rizík, pri kontrole v reálnom čase môžeme vybrať až z niekoľko desaťtisíc denných transakcií tie, ktoré sú príčinou vzniku manka. Systém je nenáročný na na obsluhu, prispôsobiteľný na mieru a je bezpečný, nakoľko nezasahuje do procesu preávdzkovania pokladne.
FIŠKÁLNE TLAČIARNE
Prostredníctvom nášho autorizovaného servisného strediska zabezpečujeme dodávku a servis fiskálnych tlačiarní BBOX a VAROS FT4000.